הנערה עם קעקוע הדרקון

אני לא באמת יודע מאיפה זה בא לי, אבל במשך שנים הפנטזיה שלי הייתה לזיין איזה פאנקיסטית – אחת כזו עם קארה בצבע כתום, נזם באף, קעקוע ענק על הגב ועוד כמה על הידיים, כזו שהולכת עם מגפי פלטפורמה שחורים ושרשרת ברזל קשורה לה לג'ינס הקרוע.
אני לא באמת יודע איך צמחה לה הפנטזיה הזו, ולמה דווקא פאנקיסטית (או מישהי שנראית ככה), אבל נראה לי שהמקור של הפנטזיה היא איזו שהיא סיטואציית מרד של ילדה טובה בממסד או משהו כזה, אבל לא באנו לכאן כדי לדבר על פילוסופיה והגות, אז נחזור לעניין. בשורה התחתונה, לא באמת הצלחתי להגשים את הפנטזיה הזו, כי אני נראה קצת חנון, עם שיער שטני בהיר ועיניים שחורות, ומבנה גוף בינוני, או במילים אחרות – אם היו לי משקפיים מרובעים הייתם בהחלט יכולים לחשוב עליי שאני איזה "צנון" מרובע.

בקיצור, אחרי שלא ממש הצלחתי להתחיל עם בחורות כתומות שיער, או כאלה עם קעקועים, שלא לדבר עם מישהי שיש לה את שתי התכונות הללו יחד, החלטתי ללכת על הדרך הפשוטה ביותר – להזמין נערת ליווי כזו. זה אמנם יהיה בתשלום, אבל זה יגשים לי את הפנטזיה. חיפשתי בגוגל ועברתי על הרבה אתרים של נערות ליווי, כי אם אני כבר משלם אני רוצה גם מישהי עם שיער כתום (עדיף קארה) וגם קעקועים, וכמה שיותר, אבל לא ממש מצאתי מישהי שענתה לטעמי. מה שכן, באחד הפורומים קראתי איזו ביקורת על דירה דיסקרטית באיזור המרכז שיש בה בחורה כזו.

התקשרתי לדירה, ובטח זו הייתה השיחה הכי הזויה שהייתה לה: "יש לך שיער כתום? יש לך קעקועים? הרבה קעקועים? סבבה, מתי אפשר לבוא?" אז באתי. בפנטזיה שלי היא הייתה רזה יותר וגבוהה יותר. במציאות היא הייתה יותר מלאה והרבה יותר עדינה. פנטזתי על מישהי שתשתולל כמו מטורפת, וקיבלתי מישהי שזריזה כמו פיל עם קוץ ברגל, רציתי איזו פסיכודאלית, וקיבלתי מישהי שנלחצת כשאומרים את המילה אנאלי. אמנם היה לה שיער יותר חום מכתום, והיו לה 2 קעקועים לא ממש גדולים, אבל הסקס היה לא רע בכלל, והיא גם מוצצת די טוב, אז, את הפנטזיה האולטימטיבית שלי עדיין לא הגשמתי, אבל זה בהחלט היה בכיוון הנכון.