בסמטאות החשוכות

נפגשנו במקום שקבענו מראש, היה חם בחוץ , את היית לבושה בשמלת קיץ קלה. חבקתי אותך ונתתי נשיקה קלה על השפתיים. המשכנו ללכת ברחוב ושמתי לב שהליכה שלך היא מוזרה. זה היה ניראה שמשהו מפריע לך ללכת ושאת מנסה בכוח לא לגנוח. עצרתי אותך ,העברתי עם יד שלי על הגב ועצרתי על הטוסיק.

-"מה עשית?"- לחשתי לך לאוזן.

במקום לענות לקחת את היד שלי מתחת לשמלה, הרגשתי את הבד הדק של התחתונים ו…מה זה?..את היית עם פלאג אנאלי

-"השתגעת?: -שאלתי אותך בקול צרוד
-"כן" -ענית עם חויך

-"ומה אני אמור לעשות עכשיו?" -"מה הייתה רוצה לעשות?"

-"בואי" -תפסתי אותך ביד ולקחתי לסמטה חשוכה שהייתה ליד.

שם הצמדתי אותה לקיר ,הרמתי את השמלה שלך, הורדתי את התחתונים וירדתי למטה. היית רטובה, נשקתי אותך שם והתחלתי ללקק. התחלת לגנוח בשקט, עם היד שלי דחפתי את הפלאג יותר עמוק. לא הצלחת להחזיק צעקה, דחפתי אותך יותר חזק לתוך הקיר והוצאתי את הפלאג. ברגע זה קיבלתי חשק חזק לזיין אותך בתוך התחת. לא רציתי למהר ובזמן שאני ממשיך ללקק הכנסתי את הפלאג חזרה והתחלתי לזיין אותך איתו. ראיתי שאת על הסף,עצרתי, כן אני יודע שזה כמו עינוי,זה מה שרציתי. קמתי ונישקתי אותך,את מרגישה את טעם שלך?

סובבתי אותך עם הפנים לקיר,הכנסתי אצבעות לתחת,כן הפלאג עשה עבודה טוב והחור האחורי שלך מוכן לזין שלי. פתחתי את הרוכסן והוצאתי אותו. המחשבה שיכולים לתפוס אותנו רק חרמנה אותי יותר. העברתי עם הזין על התחת שלך והכנסתי חזק לתוך החור,צעקת מכאב. זיינתי אותך לתוך התחת והגניחות שלך התחילו יותר מידי חזקות

-"תשתקי,זונה"- סגרתי לך את הפה עם היד

ניסית לנשוך אותי,אז הכנסתי את כל היד לתוך הפה, לא הייתה לך ברירה אלה ללקח את האצבעות שלי. הבנתי שאני לא יכול להחזיק ככה יותר מידי זמן. עצרתי את העצמי,הזין נפל מהתחת,רוח קרירה קצת הרגיע אותו. היית מאוכזבת מזה, אני יודע שאת אוהבת סקס אנאלי. סובבתי אותך חזרה ואמרתי

-"אני רוצה שתקחי אותו לתוך הפה"

ירדת לידי על הברכיים כשאת מסתכלת עלי עם חיוך, הוצאת שת השדיים שלה מהשמלה. לא יכולתי להמשיך ככה,תפתי אותך בראש ופשוט הכנסתי את הזין לתוך הפה. רציתי להכניס אותו כמה שיותר עמוק,רציתי לראות שאת נחנקת. זה היה כל כך מחרמן שהראש שלי הסתובב. את יודעת איך למצוץ ,אבל ממש טוב.

-" אני רואה שאת נהנית מזה, שרמוטה" -אני יודע שאת אוהבת כשאני משפיל אותך מילולית. ראיתי שאני כבר על הסף,הוצאתי את הזין וגמרתי לך על כל הפנים.

לקח לנו כמה דקות להתארגן אחי המפגש האינטימי שלנו ואז המשכנו בטיול שלנו ברחובות של תל אביב.