סקס בחדר כושר


אנחנו מתקרבים לקיץ ואני קצת עליתי במשקל בגלל העבודה בישיבה שלי, הגיעה הזמן לטפל בזה כי עוד מאט תקופה של החופים ואני רציתי להראות כמו שצריך. למזלי יש לי חבר מאמן בחדר כושר. נרשמתי אליו והוא עשה לי תוכנית טובה מאוד.

זה היה לפני כמה שבועות, עכשיו המצב כבר הרבה יותר טוב, חזרתי למשקל שלי, הבטן ירדה כבר ואני כרגע מתאמן כדי לשפר את המצב עוד יותר. היום קיבלתי שיחה מהחבר שלי שהוא חולה והוא לי יגיעה לעבודה.

"תסתדר לבד?" – בטח שאני יסתדר, מה יש להסתדר.

אני לא אוהב כאשר יש הרבה אנשים בחדר כושר, אני אוהב להתאמן לבד. לכן בדרך כלל אני הולך בשעות הבוקר ובאמצע השבוע. כמובן שגם כאשר הגעתי היום לא היה שם אף אחד. החלפתי את הבגדים שלי והלכתי להתאמן.

ראיתי שבמקום החבר שלי בעמדת המאמן יושבת בחורה צעירה, ספורטיבית כזאת…לבושה במדי ספורט. יושבת וקוראת משהו על ספורט. אמרנו שלום אחד לשני והלכתי להתאמן. הוצאתי את היומן שלי איפה שכתוב הכל על האמין שלי. איזה תרגילים לעשות, עם איזה משקל…קיצור הכל.

עשיתי חימום והתחלתי עם התרגילים. המזגן בחדר כושר בכושי עבד, היה די חם. הזעתי די חזק, עם הייתי לבד הייתי מוריד את החולצה שלי. אבל לא היה לי נעים לעשות את זה מול בחורה. אנחנו במקום ציבורי הראי. בסופו של דבר נכנעתי לחום והורדתי אותה בכל מקרה. עם היא תגיד משהו אני יחזיר את החולצה חזרה, לא קריטי.

לא שמתי לב, אבלי היא כבר מזמן התעניינה בי, ברגע שהורדתי את החולצה היא שמה את המגזין שהיא קראה לצד. התחלתי לעשות סקוואט עם משקולת, סיימתי סט ראשון, הסתובבתי וראיתי אותה לידי. נשענת על איזשהו מכשיר ומביטה בי עם ניצוצות בעיניים וחיוך מוזר.

"אתה יודעה, אני יכולה להמליץ על המכשיר הזה, הוא מאוד טוב לפיתוח שירי הירכיים והוא מואד נוח לשימוש. אני מצטערת..שמי ניקה"

"אאא…" – לרגע שכחתי את המילים מבולבל -"כן.. אני נתן…"

"סבבה" – היא נתנה לי חיוך משגעה והלכה למכשיר ואני אוטומטית שמתי לב את הטוסיק המדהים שלה. כמובן גם את הרגליים הישרות וספורטיביות שלה. היא הורידה את הג'קט ספורט שלה ונשארה חולצת טופ ספורטיבית אפורה שהדגישה יפה מאוד את השדיים שלה עם הפטמות העומדות.

בזמן שהיא הדגימה את המכשיר עמדתי שם ונהנתי מהמראה המדהים של הגוף שלה. כמובן שהזין שלי לא היה יכול להישאר רגועה במצב כזה. הייתי בטוח שהיא שמה לב לזה, כי היא ישבה ואני עמדתי לידה ככה שהראש שלה הייתה בדיוק מול הזין שלי

"ומה המכשיר ההוא עושה?" -שאלתי אותה, כדי להפנות את התשומת לב שלה מהזין שלי למקום אחר.

"תכף אני אראה לך…אבל חם פה נוראה היום, המזגן בכושי עובד" -ועם המילים האלה היא הורידה את חולצת טופ שלה ושחררה את החזה המושלם שלה. כאלו שום דבר לא קרה היא שמה את החולצה שלה מתחת לגב ונשכבה על המכשיר. היא התחילה לעשות את התרגיל על המכשיר ששאלתי לגביו.

זה היה מראה מהפנט ביותר, סקסי מאוד, כל המחשבות ברחו לי מהראש.

"מה את אומרת, אולי נעבוד על שרירים אחרים?" -שאלתי אותה, זה אולי היה נשמע מאוד סוטה, אבל זה היה די ברור כבר לאן הכל הולך.

-"איזה?" היא שאלה עם חיוך ערמומי , כאשר היא מסיימת את התרגיל ומעבירה עם האצבע בין הרגליים שלה.

זה מאוד בלבל אותי ולא ידעתי מה לענות, היא באותו הזמן הכניסה את היד שלמכנסיים שלה והתחילה לאונן.

-"אתה רוצה לאמן קצת את השרירים שלי?"

התיישבתי לידה והתחלתי להוריד ממנה את המכנסיים. היא הרימה את הטוסיק שלה כדי שהיה לי יותר קל בלי להפסיק לאונן. ביחד עם המכנסיים הורדתי גם את הנעלים והיא נשארה לבושה רק בגביים לבנים קצרים.

משכתי את אותה היד שהיא הייתה משחקת בכוס וליקקתי את האצבעות שלה. הרגשתי את הטעם המלוח של מיצים שלה. היא התיישבה והתקרבה אלי, התחלנו להתנשק. הרגשתי את השדיים שלה והיד שלה כבר הייתה במכנס שלי וליטפה את הזין שלה.

אז היא דחפה אותי למכשיר

"קום" – היא אמרה, עשיתי את זה.

היא משכה את המכנס שלי ביחד עם התחתונים עד הברכיים שלי והתלבשה עם הפה שלה על הזין. היא הכניסה אותו עד הגרון ועם היד השניה היא המשיכה לשחק עם הכוס. היא הוציאה את הזין מהפה, הוא היה רטוב מהריר שלה.

"כזה רטוב אני יכולה לאפשר להכניס לתוך החורים שלי. מאיזה הייתה רוצה להתחיל?" – אם המילים האלה היא שוב פעם נשכבה על הגב ופרשה את הרגליים כל כך חזק שלא האמנתי שזה אפשרי. בלי לחשוב פעמים הכנסתי את הזין לחור אחד ואז לשני. ככה זיינתי אותה לשתי חורים.

-" רק על תגמור לתוכי" – היא אמרה -" תמשיך אני כמעט מוכנה"

ברגע שהיא קיבלה את האורגזמה שלה היא די מהר לקחה את הזין שלי לתוך הפה ומצצה את כל המיצים שלי.

"אנחנו צריכים למקלחת" – אמרתי לה כאשר אני מעביר עם היד על הגב הרטוב.

"בוא, רק לא לזה של כולם, יש לנו מקלחת פרטית למאמנים"

לקוחנו מקלחת משוטפת, עזרנו אחת לשני לסבן ולשטוף את הסבון. כמובן שהזין שלי כבר היה מוכן שוב פעם לפעולה, כאשר היא ראתה את זה היא התנגדה עם חיוך:

"ממש לא, אני עוד צריכה לעבוד היום…."

ככה עבר האימון שלי היום, הסקס מטורף. אבל בערב קבענו מפגש אינטימי נוסף. אני לוקח אותה לדירה דיסקרטית בתל אביב שיש לי למקרים כאלה.