ורד שלי

אני זוכרת שפעם אחד לא ראיתי אותה כמה שבועות, לכן כאשר היא אמרה שהיא חזרה אני זרקתי הכל ורצתי ישר לפגישה אינטימית איתה. היא חיכתה לי בחלוק סקסי שקוף שממש לא החביא יותר מידי פרטים של הגוף המדהים שלה. זה שאין שום דבר מתחת היה ברור כמו שמש. הפטמות שלה עמדו כל כך חזק שזה שיגעה אותי. הייתי מוכנה לקפוץ עליה כבר בכניסה, אבל היא עצרה אותי.

"זה בשבילך" – היא נתנה לי פס שחור של בד עם גומיה. בהתחלה לא הבנתי מה זה, אבל כאשר הבנתי לא הייתי מוכנה להסכים אם זה, אבל היא הייתה מאוד משכנעת. נאלצתי לוותר וללבוש כיסוי עיניים. שמעתי רגע אחרי רעש של בד נופל. היא עמדה מולי ערומה, חמה וחרמנית. דרך הכיסוי ראיתי את שדיים שלה, זה גרם לתשוקה כמעט לשרוף אותי מפנים.

"תתפשטי" – היא נתנה לי פקודה. כמובן שלא גרמתי לה לחכות יותר מידי. הורדתי את הבגדים באיטיות כי ידעתי שהיא אוכלת אותי עם העיניים. זה היה קצת מביש ובאותו הזמן גם מחרמן לעמוד ככה מולה באמצע החדר. ידעתי שגם היא עומדת שם ערומה, אבל הרגשתי את עצמי חסרת עונים. כמובן שהייתי בטוחה שהיא ממש לא מתביישת מהעירום שלה. ברגע שנשרתי בלי בגדים היא נתנה לי כוס לידיים. הוא היה גדול ומלאה. תנועה לא זהירה גרמה לי לשפוך קצת על הידיים.

"תשתי" – היא שוב פעם נתנה פקודה. התחלתי לשתות באיטיות וכאשר שתיתי קצת ניסיתי להשתחרר מהכוס, אבל היא לא נתנה לי. היא החריכה אותי לשתות את כל הכוס. היין כמעט ישר נתן לי לראש. בסוף כבר לא יכולתי לבלוע וחלק מהיין זרם על השפתיים, צוואר, שדיים ורגליים. היא אהבה את זה וזה אומר שגם אני אהבתי את זה.

בסוף היא לקחה ממני את הכוס שנשארו שם כמה טיפות ואמרה.
-"זה לא נכון להשאיר יין בכוס, אבל אם את כבר לא רוצה אני ימצא מה לעשות אתו"

רגע אחרי זה הרגשתי שהכוס נוגע בפטמה שלי וכמה טיפות נשפכו על העור החם שלי. אותו דבר קרה גם לפטמה השניה שלה. כל הזמן הזה עמדתי בלי לזוז, כי פחדתי להרוס את התוכניות שלה. אבל ברגע שהשפתיים שלה נחתו על הפטמה שלי צמרמורת עבר דרך כל הגוף שלי. כמה רגעים אחרי היא לקחה את היד שלי והובילה אותי לחדר שימה. זה היה הרגע שהרגשתי ריח חזק של ורדים. חרמנות, טעם וריח של יין וריח חזק של ורדים, כל זה גרם לראש שלי להסתובב. הייתי בטוחה שאני הולכת ליפול, אבל היא השכיבה אותי על המיטה.

אז הריח של הורדים התחיל להיות יותר חזק והרגשתי את עלי כותרת עוברות על השפתיים שלי. פתחת את הפה שלי ומחשבה עלתה לראשי "אני מתנשקת עם הוורד". זה לא היה מצחיק, רק הגביר את החרמנות שלי. נישקתי אותה ועדינות כדי לא לשבור.

"את אוהבת ורדים? אוהבת לנשק אותם? אולי גם תעשי סקס איתם?"

באותו הרגע הרגשתי עקיצה של הגזע.

"תחזיקי אותה חזק, ורד בלי קוצים לא קיים"

שוב פעם עשיתי מה שהיא אמרה לי, כמובן שזה גרם לעוד מספק עקיצות, אבל זה הייתה רק התחלה. עוד כמה רגעים הרגשתי מספר פרחים גולשים על הצוואר, כתפיים, ידיים ואז גם שדיים. נגיעות עדינות גרמו לגוף שלי לרעוד ולנשימה שלה לכבדה. כבר היה לי קשה להבין מה קורה. הראש הסתובב, אבל הרגשתי ממש חזק כל נגיעה שלה. אז הרגשתי כאב חזק, אחד הקוצים נכנס לתוך העור שלי. לא חזק במיוחד, אבל מספיק חזק. הבנתי שהורד שוכב על הגוף שלי, אז עוד אחד ועוד אחד. הם שכבו על הגוף הערום שלי וגירדו את העור שלי עם הקוצים.

ברגע שהצלחתי להתרגל ההרגשה החדשה, נגיעות חדשות התחילו לשגעה אותי. הם התחילו באזור הברך ועלו למלה דרך הירך הפנימי. בלי כוח להתנגד לרגשות פתחתי את הרגליים שלי והפרח עבר על הכוס שלי אל הרגל השני, אבל הוא חזר מאוד מהר. אני כבר התחלתי לגנוח, אבל פחדתי לזוז כדי לא לקבל עקיצה נוספת. היה קשה מאוד להחזיק את עצמי בידיים. אבל הפרח כבר מצא את מה שהוא חיפש. יותר ויותר חזק הוא נצמד לחור שלי. כאשר היא התחילה להכות אותי עם הפרח על הדגדגן כבר כמעט השתגעתי. הרגשתי כל מכה שלה על בכל הגוף שלי. אבל זה לא היה מספיק, הורד לא היה יכול לתת לי את מה שהייתי צריכה.

אבל היא הייתה ליד, בשלב כלשהו אמרתי "אני לא יכולה יותר" ורגע אחרי השפתיים שלה עלו על השפתיים שלי, אז מספר רגעים אחרי זה קיבלתי את האורגזמה הראשונה שלי. אורגזמה שקיבלתי במתנה מורד שלי.